Piet Delrue aan de slag als schepen #VANRSL

28 augustus 2023

ind juni legde Piet Delrue (Open Vld) de eed af als schepen. Hij neemt op 1 september zijn ambt op en volgt daarmee José Debels (cd&v) op.   

Piet Delrue neemt ook de bevoegdheden van zijn voorganger over zijnde Sport en sportinfrastructuur, Sociale economie en werk, Vrijwilligersbeleid, Feesten en evenementen, Facilitair en sitebeheer en KOERS. Museum van de Wielersport. Dit lijstje bevoegdheden wordt aangevuld met Wijkenbeleid en participatie, voordien door de burgemeester opgevolgd, en 1788-dienstverlening.  

De zitdag van de schepen gaat door op zijn werkadres op De Munt 26 enkel na afspraak via piet.delrue [at] roeselare.be of 051 26 21 03. 

José Debels gaat op pensioen maar blijft actief als gemeenteraadslid. Liselot De Decker (Open Vld) vervangt Piet Delrue, als voorzitter van de gemeenteraad en OCMW-raad.  

  • Piet Delrue
Toon vergrote weergave in een popup (Piet Delrue)
x
Kan ik je helpen?
Bertje, chatbot van Roeselare. Kan ik je ergens mee helpen?